Sākums » “Alūksnes putnu fermas” olas iziet eksporta tirgū 
Dalies ar ziņu:

Latvijas AS “APF Holdings”, kam pieder putnkopības un olu ražošanas uzņēmums “Alūksnes putnu ferma”, iegājis Igaunijas tirgū, sākot olu tirdzniecību mazumtirgotāja “Rimi” veikalos kaimiņvalstī, paziņojis “APF Holdings”.

Plānots pakāpeniski paplašināt noieta tīklu, iekļaujot arī citus mazumtirdzniecības tīklus Igaunijā, kā arī paplašināt produktu klāstu, norādījis uzņēmums. “APF Holdings” valdes priekšsēdētājs Jurijs Adamovičs uzsvēris, ka uzņēmums ir ieinteresēts Igaunijas tirgū, jo saskata tajā lielu potenciālu, galvenokārt kūtī dētu olu pārdošanā.

“Igaunijas patērētāji, kuriem aizvien svarīgāka kļūst videi draudzīga izvēle, arvien vairāk priekšroku dod kūtī, nevis sprostos dētām olām. Vietējie ražotāji Igaunijā nespēj pilnībā apmierināt šo pieprasījumu, jo liela daļa produkcijas apjoma joprojām nāk no sprostos turētām vistām, kas daudziem veikaliem un patērētājiem mūsdienās nav pieņemami,” norādījis Adamovičs. Jau ziņots, ka “APF Holdings” grupa plāno kotēt akcijas biržas “Nasdaq Riga” alternatīvajā tirgū “First North”, lai piesaistītu investīcijas olu ražošanas jaudu palielināšanai, darbības paplašināšanai Latvijā un ekspansijai eksporta tirgos. Plānots, ka “APF Holdings” akciju sākotnējais publiskais piedāvājums varētu īstenot 2023.gada rudenī.

“APF Holdings” grupas apgrozījums pērn palielinājās 2,9 reizes un bija 11,23 miljoni eiro, savukārt grupas peļņa palielinājās 2,5 reizes un bija 331 047 eiro.

Kompānija “APF Holdings” reģistrēta 2017.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,7 miljoni eiro. Uzņēmumu grupā ietilpst putnkopības un olu ražošanas uzņēmums “Alūksnes putnu ferma”, vairumtirdzniecības uzņēmums SIA “APF Trading”, putnkopības un olu ražošanas pakalpojumu sniedzējs SIA “Oluksne”, gāzes un organiskā mēslojuma ražotājs SIA “APF Energy” un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmums SIA “Preiļu putni”.

“APF Holdings” lielākais akcionārs ir Adamovičs.

...

  Dalies ar ziņu:  
  Notikumi

  jūlijs 2024

  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  Mūsu partneri