Sākums » APF HOLDINGS uzsāk būvlaukuma sagatavošanas darbus jaunai ēku celtniecībai Alūksnē

APF HOLDINGS uzsāk būvlaukuma sagatavošanas darbus jaunai ēku celtniecībai Alūksnē

29.11.2023. | Jaunumi

Dalies ar ziņu:

Viens no vadošajiem olu ražotājiem Baltijā APF Holdings (NASDAQ: EGG) ir uzsācis būvlaukuma sagatavošanas darbus moderno šķirošanas, olu apstrādes un noliktavas telpu celtniecībai Alūksnē. Šis ir pirmais solis Alūksnes putnu fermas (APF) grupas ambiciozo investīciju mērķu īstenošanā, kas tika izklāstīti tā nesenajā akciju sākotnējā publiskajā piedāvājumā (IPO).

default

Kā norādīts IPO prospektā, APF strauji virzās uz priekšu ar sākotnējo investīciju posmu, koncentrējoties uz modernu olu šķirošanas procesu, šķidro olu produktu ražošanas līniju attīstīšanu un esošo noliktavu infrastruktūras paplašināšanu. Sadarbībā ar augsti vērtēto Latvijas būvnieku AIMASA, kurš tika izvēlēts konkursa kārtībā, tika uzsākti būvlaukuma sagatavošanas darbi. Investīcijas šajā posmā sasniedz 3,7 miljonus eiro, un projektu plānots pabeigt 2024. gada pirmajā pusgadā, bet darbību uzsākt tā paša gada trešajā ceturksnī.

APF Holdings valdes loceklis Hermanis Dovgijs pauž savu prieku, sakot: “Šis ir svarīgais notikums APF Holdings attīstībā, jo mēs uzsākam īstenot savus IPO investīciju mērķus. Mēs jau esam sākuši piedāvāt gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem šķidro olu masu, kas iegūta no neatkarīgiem ražotājiem, kuri izmanto mūsu Alūksnes olas. Uzsākot olu apstrādi Alūksnē, APF nodrošinās pastāvīgu piegādi, nostiprinās savu pozīciju tirgū un apliecinās mūsu nelokāmo apņemšanos investoriem, izmantojot inovācijas, tiekties uz nepārtrauktu darbības izcilību, kvalitāti un ilgtspējību.”

Pirms zemes darbu uzsākšanas jauno ēku būvniecībai APF stratēģiski uzlabo esošo infrastruktūru. Uzņēmums ir uzsācis sagatavošanās darbus divu jaunu novietņu būvniecībai 2024. gada pavasarī. Vienlaikus tas optimizē pašreizējās šķirošanas telpas un noliktavu darbību, stiprinot APF Holdings iespējas olu apstrādes un izplatīšanas jomā.

Papildus ieguldījumam vietējā ekonomikā, radot jaunas darbavietas, APF Holdings ir apņēmies nodrošināt pārredzamu un atklātu saziņu ar ieinteresētajām pusēm. Uzņēmums regulāri sniegs jaunāko informāciju par būvniecības gaitu, izmantojot tā oficiālos saziņas kanālus.

APF Holdings (NASDAQ: EGG) ir dinamiska uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar mājputnu audzēšanu, vistu olu ražošanu un tirdzniecību, kā arī ar mājputnu audzēšanas procesiem saistītu biogāzes un organiskā mēslojuma ražošanu. Tā portfelī ietilpst SIA Alūksnes putnu ferma (mājputnu audzēšana un olu ražošana), SIA APF Trading (vistu olu vairumtirdzniecība), SIA Oluksne (mājputnu audzēšanas un olu ražošanas pakalpojumu sniegšana), SIA APF Energy (gāzes un organiskā mēslojuma ražošana) un SIA Preiļu putni (mājputnu audzēšana un vistu mazuļu audzēšana). 2017. gadā dibinātais APF Holdings kļuvis par vadošo spēlētāju Baltijas reģiona mājputnu un olu nozarē

...

  Dalies ar ziņu:  
  Notikumi

  jūlijs 2024

  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  Mūsu partneri