Sākums » Oluksnes olām – Zaļā karotīte!

Oluksnes olām – Zaļā karotīte!

31.07.2020. | Jaunumi

Dalies ar ziņu:

SIA “Alūksnes putnu ferma” katru gadu par savu produkciju saņem kādu atzinību. Pērn olām piešķīra “Gada preces 2018” statusu, šogad pavasarī – “Gada preces 2019” statusu, bet šovasar jūlijā “zaļās karotītes” kvalitātes zīme piešķirta vistu olām “Oluksne”.
Un ne velti, jo uzņēmuma produkciju iecienījuši ne tikai alūksnieši, bet arī cilvēki no citiem novadiem un ārvalstīs.

“Esam lepni būt nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā, saņemot “zaļo karotīti”, un ražot produkciju, kas atbilst paaugstinātām kvalitātes prasībām. Mēs ļoti lepojamies arī ar savu jauno novietni, ko ekspluatācijā nodevām pērnā gada nogalē – domāju, ka pašlaik tā ir modernākā Baltijā, jo tajā ir jaunākās paaudzes iekārtas, un vistas netiek turētas sprostos,” saka SIA “Alūksnes putnu ferma” valdes priekšsēdētājs Hermanis Dovgijs.

Viņš uzsver – “zaļā karotīte” ir kopīga darba rezultāts. “Īpaši liels paldies ražošanas direktorei Inetai Uskliņģei un tehniskajam direktoram Ivanam Maksimovam (attēlā).

Pēdējā pārbaudē no Pārtikas un veterinārā dienesta puses “Alūksnes putnu ferma” novērtēta ar atzīmi “izcili”. Uzskatu, ka tas ir augsts mūsu visu darba novērtējums,” lepojas H. Dovgijs.

Kamēr vēl nebija jaunās dējējvistu novietnes, uzņēmumā nodarbināja 38 darbiniekus. Uzsākot otrās dējējvistu novietnes darbību, kopā jau nodarbina 50. H. Dovgijs atzīst – atrast darbiniekus izdodas, un joprojām katru dienu kāds izrāda interesi pieteikties darbā perspektīvajā uzņēmumā.

Vairāk lasiet laikraksta Alūksniešiem.lv / Alūksnes un Malienas Ziņas intervijā.

Foto: Māris Šļivka, Līga Vīksna

Avots: https://aluksniesiem.lv/sabiedriba/olam-oluksne-zala-karotite/

...

  Dalies ar ziņu:  
  Notikumi

  aprīlis 2024

  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  Mūsu partneri